خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » اخبار » نخبگان جامعه باید دستگاه‌های اجرایی را کمک کنند + خبرگزاری مهر

نخبگان جامعه باید دستگاه‌های اجرایی را کمک کنند + خبرگزاری مهر


به گزارش خبرنگار مهر، احد جمالی غروب دوشنبه در نشست صمیمی معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با احزاب استان قم که در تالار امام رضا(ع) فرمانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: هدف اصلی احزاب در هر جامعه ایجاد نشاط سیاسی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه دولت نمی‌تواند همه مشکلات را به تنهایی حل کند، گفت: درخصوص سازمان‌های مردم نهاد دولت توقع دارد این سازمان به حل معضلات اجتماعی کمک کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم با بیان اینکه هرچه تعداد سمن‌ها و احزاب بیشتر باشد سوپاپ اطمینان جامعه بیشتر می‌شود، افزود: طی دو سال اخیر جلسات خوبی با این گروه‌ها برگزار شده و انتظار داریم تا خود این احزاب به برگزاری جلسات بیشتر همت گمارند و به عنوان نماینده دولت از نخبگان برای حل مشکلات جامعه کمک بخواهند.

وی ادامه داد: راه برون رفت از دیوان سالاری اداری، ورود نخبگان جامعه در جهت کمک به دستگاه‌های اجرایی است.

جمالی، با بیان اینکه تغییر همیشه هست و کسانی که اعتقاد به مدیریت تغییر نداشته باشند موفقیت نخواهند داشت، افزود: آمادگی داریم نظرات و پیشنهادهای نمایندگان سمن‌ها و احزاب را بشنویم  و از نظرات بومی و حتی ملی استفاده کنیم.

وی در خصوص موضوع طلاق که معضل اصلی استان است، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی اقدامات خوبی برای کاهش این آسیب اجتماعی انجام داده‌اند اما این یک مسئله سیستمی است چرا که قم بسیار مهاجرپذیر است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم با بیان اینکه در این خصوص تشکل‌های مختلف چون دانشگاه‌ها را به کمک طلبیدیم و اقدامت مفیدی انجام دادیم، افزود: در برابر حقوق ملت و منافع مردم هیچ کوتاهی را نمی‌پذیریم.


پایگاه خبری ادراک نیوز

نخبگان جامعه باید دستگاه‌های اجرایی را کمک کنند
نخبگان جامعه باید دستگاه‌های اجرایی را کمک کنند

دوباره بررسی کنید.

کتاب‌های پژوهشکده تاریخ معاصر وارد کیش، کرمان و کرمانشاه می‌شود + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

…ادامه خبر چاپ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *