خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » خبرگزاری ها » اخبار خبرگزاری ایرنا » معاملات 'فستیوال نوآوری های صنعت پزشکی'حمایت مالی می شوند + اخبار خبرگزاری ایرنا

معاملات 'فستیوال نوآوری های صنعت پزشکی'حمایت مالی می شوند + اخبار خبرگزاری ایرنا

اخبار خبرگزاری ایرنا

کد خبر:
82543696 (6002606)
|
تاریخ خبر:
03/03/1396
|
ساعت:
18:16|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش خبرنگار گروه علمی ایرنا، اکبر قنبرپور امروز- چهارشنبه- در مراسم دومین فستیوال بازار دارایی فکری در حوزه نوآوری‌های صنعت تجهیزات پزشکی هدف از این قبیل رویدادها را تشکیل بازار، تسهیل فرآیند خرید و فروش اختراعات و همچنین ایجاد امنیت و شفافیت در معاملات مصادیق مالکیت فکری خواند و گفت: بدون شک معامله شفاف و روشن، اطمینان از صحت و اعتبار طرح ها، خرید و فروش آسان و بهره مندی از حمایت های دولتی از جمله مزیت استفاده از این بازار به شمار می آید که در بازار دارایی فکری مصادیق مالکیت فکری ثبت شده در کشور همچون اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری قابلیت عرضه دارند و تا کنون بیش از 100 اختراع در این بازار عرضه شده است.
رئیس مرکز فن بازار ملی ایران افزود: مرکز فن بازار ملی ایران برگزاری رویدادهایی با عنوان’فستیوال بازار دارایی فکری’ را برای توسعه مبادلات در بازار دارایی فکری در دستور کار خود قرار داده است که در این رویدادها، نوآوری و اختراعات یک حوزه صنعتی خاص شناسایی شده و پس از بررسی صلاحیت و اولویت بندی آنها بر اساس پتانسیل جذب سرمایه و تجاری سازی به سرمایه گذاران و تولید کنندگان آن صنعت معرفی می شوند.
قنبرپور اظهار کرد: مخترعین دستاوردهای قابل فبولی دارند و سرمایه گذاران هم از شرایط مناسبی برخوردار هستند و آماده پذیرش نوآوری ها هستند به همین دلیل چهار فستیوال دیگر در حوزه های متنوع تا پایان سال خواهیم داشت که سه فستیوال در استان های کرمانشاه، مرکزی و کرمان پیش بینی شده است و اگر استان های دیگر آماده برگزاری این رویداردها باشند، آمادگی برگزاری در خارج از تهران را داریم.
وی همچنین با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری در نمایشگاه نوآوری و فناوری (اینوتکس) که به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به طور همزمان در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است، گفت: این رویدادها فرصت های بسیار خوبی برای مخترعین است تا بتوانند سرمایه گذار مورد نظر خود را پیدا کنند و همچنین فرصتی برای سرمایه گزاران است که با نوآوری ها در این حوزه ها آشنا شوند؛ به گفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 60درصد معاملاتی که در دومین فستیوال نو آوری های صنعت تجهیرات پزشکی محقق شود تا سقف 500 میلیون تومان تامین مالی می شوند تا ریسک پروژه برای سرمایه گزاران کاهش داده شود.
دومین فستیوال بازار دارایی فکری در حوزه نوآوری‌های صنعت تجهیزات پزشکی به همت پارک فناوری پردیس و با همکاری شرکت فرابورس ایران برگزار شد.
این فستیوال تخصصی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های صنعت تجهیزات پزشکی از طریق معامله/جذب سرمایه‌گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان صنعت تجهیزات پزشکی برگزار شد.
در این رویداد، 143طرح و ایده ارسال شده بود که 13 طرح در مرحله اولیه برگزیده شد و در نهایت، 7 طرح منتخب نهایی شامل ‍”کمک کننده به عامل زایمان’، ‘ واکر چند منظوره’ ،’اسفنج های شستشو دهنده داخل شکمی’، ‘قلم پلاسمایی ‘،’تولید پلیت اکترو کوتر جراحی ‘،’دستگاه انتقال انواع مایعات به وسایل اندوارولوژی و تمامی عمل های باز و بسته’ و ‘سرنگ ایمن با قابلیت ارتقای ایمنی پرسنل بهداشتی با کاهش احتمال حوادث سر سرنگ’ به صورت حضوری برای سرمایه گذاران ارائه شد.
در حاشیه این برنامه همچنین امکان مذاکره رو درو بین سرمایه گذاران و مخترعین فراهم شد. صنعتگران و سرمایه گذاران در صورت تمایل برای سرمایه گذاری در هر نو آوری می توانند اطلاعات تکمیلی را از کارگزار تبادل فناوری دریافت نموده و با مخترعین و نوآوران مذاکره خصوصی داشته باشند.
اولین دوره فستیوال تخصصی صنعت تجهیزات پزشکی، شهریورماه 95 برگزار شد و نمایندگان بیش از 80 شرکت تولیدی و 10 شرکت سرمایه‌گذاری به عنوان مخاطبان رویداد در این فستیوال شرکت داشتند که با نهایی شدن 3 قرارداد انتقال فناوری و سرمایه گذاری به ارزش35 میلیارد ریال به کار خود پایان داده است.
علمی **9031**
خبرنگا: عادل پازیار* انتشار:زهره محتشمی پور
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https://telegram.me

انتهای پیام /*

پایگاه خبری ادراک نیوز

معاملات 'فستیوال نوآوری های صنعت پزشکی'حمایت مالی می شوند
معاملات 'فستیوال نوآوری های صنعت پزشکی'حمایت مالی می شوند

دوباره بررسی کنید.

سفر روحانی به عراق نشان دهنده نفوذ و اعتبار ایران است + ایرنا

به گزارش ادراک نیوز نیویورک – ایرنا – یک دیپلمات پیشین آمریکایی، دیدار رئیس جمهوری …

نروژ: شهرک سازی های اسرائیل غیر قانونی است + ایرنا

به گزارش ادراک نیوز تهران- ایرنا- «اینه اریکسن سوریده» وزیر امور خارجه نروژ سه شنبه …

نوبخت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان در ضریب ریالی اعمال می شود + ایرنا

به گزارش ادراک نیوز تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه …

همسایگی بدون اختلاف نظر + ایرنا

به گزارش ادراک نیوز تهران- ایرنا- سفر سه‌ روزه روحانی به بغداد آغاز شد و …

نشان جشنواره «بیگ‌اسکای» آمریکا برای کارگردان ایرانی + ایرنا

به گزارش ادراک نیوز تهران – ایرنا – نشان جشنواره «بیگ‌اسکای» آمریکا به محمدرضا وطن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *