خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » اخبار » شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد + خبرگزاری مهر

شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد + خبرگزاری مهر


هادی محمدپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بیش از ۱۶پایگاه اوقات فراغت در گناباد فعال است که از این تعداد ۳ پایگاه قرآن و معارف و ۵ پایگاه فرهنگی هنری ۲پایگاه ورزشی و ۳پایگاه در بخش مهارتی وفنی فعال هستند. 

وی افزود: همچنین ۲ پایگاه مشاوره ای و یک پایگاه تشکیلاتی  در ستاد اوقات فراغت تابستان ۹۷ که وابسته به آموزش و پرورش است فعالیت دارند که در مجموع بیش از ۴۰ رشته و بالغ بر ۶۵ کلاس مشغول ارائه خدمات به دانش آموزان هستند.

مدیر اداره آموزش و پرورش گناباد ابراز کرد: عوامل اجرایی و مربیان دارای تخصص ۶۰ نفر هستند و بیش از ۳هزار نفر از دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت حضور دارند.

وی بیان کرد: شهریه کلاس ها با تخفیف ویژه نسبت به کلاس های آزاد شهرستان و افزایش تعداد جلسات نسبت به سال گذشته از ۶ به ۱۶ و باتوجه به امکانات وشرایط متفاوت می باشد. دانش آموزان محروم نیز به صورت رایگان ثبت نام شده و از کلاس ها استفاده می کنند.

محمدپور در زمینه طرح ها و برنامه های جانبی و فوق برنامه اظهار کرد: این طرح ها شامل برگزاری اردوها ، استخر ، سینما ، نمایش و بازدید از اماکن تفریحی وزیارتی است که بر اساس دستور العمل اردو و بازدید ها برگزار خواهد شد.


پایگاه خبری ادراک نیوز

شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد
شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد

دوباره بررسی کنید.

کتاب‌های پژوهشکده تاریخ معاصر وارد کیش، کرمان و کرمانشاه می‌شود + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

…ادامه خبر چاپ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *