خانه » اخبار » شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد + خبرگزاری مهر

شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد + خبرگزاری مهر


هادی محمدپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بیش از ۱۶پایگاه اوقات فراغت در گناباد فعال است که از این تعداد ۳ پایگاه قرآن و معارف و ۵ پایگاه فرهنگی هنری ۲پایگاه ورزشی و ۳پایگاه در بخش مهارتی وفنی فعال هستند. 

وی افزود: همچنین ۲ پایگاه مشاوره ای و یک پایگاه تشکیلاتی  در ستاد اوقات فراغت تابستان ۹۷ که وابسته به آموزش و پرورش است فعالیت دارند که در مجموع بیش از ۴۰ رشته و بالغ بر ۶۵ کلاس مشغول ارائه خدمات به دانش آموزان هستند.

مدیر اداره آموزش و پرورش گناباد ابراز کرد: عوامل اجرایی و مربیان دارای تخصص ۶۰ نفر هستند و بیش از ۳هزار نفر از دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت حضور دارند.

وی بیان کرد: شهریه کلاس ها با تخفیف ویژه نسبت به کلاس های آزاد شهرستان و افزایش تعداد جلسات نسبت به سال گذشته از ۶ به ۱۶ و باتوجه به امکانات وشرایط متفاوت می باشد. دانش آموزان محروم نیز به صورت رایگان ثبت نام شده و از کلاس ها استفاده می کنند.

محمدپور در زمینه طرح ها و برنامه های جانبی و فوق برنامه اظهار کرد: این طرح ها شامل برگزاری اردوها ، استخر ، سینما ، نمایش و بازدید از اماکن تفریحی وزیارتی است که بر اساس دستور العمل اردو و بازدید ها برگزار خواهد شد.


پایگاه خبری ادراک نیوز

شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد
شرکت ۳ هزار دانش آموز در کلاس های اوقات فراغت گناباد

دوباره بررسی کنید.

فشار مداوم بر رژیم صهیونیستی برای پیوستن به معاهده NPT

فشار مداوم بر رژیم صهیونیستی برای پیوستن به معاهده NPT فشار مداوم بر رژیم صهیونیستی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *