خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » اخبار » حضور چشمگیر مجموعه ارم در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

حضور چشمگیر مجموعه ارم در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

حضور چشمگیر مجموعه ارم در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست

ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه ارم سبز گفت: مجموعه ارم بعنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی و تفریحی پایتخت و حامی حیات وحش از کاراکتر مجموعه که برگرفته از پلنگ ایرانی در حال انقراض است رونمایی کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان،  ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه ارم سبز گفت: در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست مجموعه ارم بعنوان حامی محیط زیست و حیات وحش از کاراکتر پلنگ ایرانی با نمایش تنپوش زیبای این گونه جانوری بومی رونمایی کردیم.

وی گفت؛ این جشنواره با حضور صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، معاونین وزارت ورزش و جوانان روسای فدراسیون‌ها و ورزشکاران حامی محیط زیست در روز چهارشنبه مورخه‌ی ۲۵ مهرماه سال جاری در آکادمی ملی المپیک برگزارشد.

 

وی افزود: مجموعه ارم نیز بعنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی و تفریحی پایتخت و حامی حیات وحش و محیط زیست در این جشنواره حضور یافت و ضمن توزیع بلیط‌های تخفیف داربوسیله تیم بازاریابی ارم در بین علاقمندان و میهمانان بطور رسمی نیز از کاراکتر مجموعه که برگرفته از پلنگ ایرانی در حال انقراض است رونمایی کرد. به همین مناسبت تنپوش‌های عروسکی با ظاهر پلنگ ایرانی در بین ورزشکاران و مدعوین با اجرای حرکات نمایشی زمینه شادی و هیجان این جشنواره را فراهم آوردند و با علاقمندان عکس‌های یادگاری گرفتند.

 

حضور چشمگیر مجموعه ارم در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست

در این جشنواره علاوه بر مجموعه ورزشی تفریحی ارم سبزاز NGO و فدراسیون‌هایی که فعالیت زیست محیطی داشتند قدردانی شد و ۳۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر نیز در این جشنواره حضور داشته وهشت فدراسیون ورزشی نظیر فدراسیون شمشیربازی، تنیس روی میز، تنیس، بدمینتون، مینی والیبال، مینی بسکتبال با مربیان و بازیکنان خود در محوطه آکادمی ملی المپیک ضمن انجام حرکات نمایشی تعدادی از حرکات ورزشی را به دانش‌آموزان آموزش دادند.

 

حضور چشمگیر مجموعه ارم در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست

همچنین در این مراسم صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و کیومرث کلانتری مدیر کل محیط زیست استان تهران به ایراد سخنرانی پرداختند و رابطه تنگاتنگ و همه جانبه سازمان محیط زیست و کمیته المپیک را لازمه رشد ورزش جوانان و ملی شمرده و این جشنواره را سرآغاز همکاری‌های بیشتر در آینده دانستند.

پایگاه خبری آموزشی ادراک نیوز

حضور چشمگیر مجموعه ارم در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست
حضور چشمگیر مجموعه ارم در اولین جشنواره ورزش و محیط زیست

دوباره بررسی کنید.

مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اهر معرفی می‌شود + خبرگزاری مهر

…ادامه خبر چاپ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *