خانه » اخبار » حضرت مهدی (عج) به عنوان آینده بشریت به مردم معرفی شود + خبرگزاری مهر

حضرت مهدی (عج) به عنوان آینده بشریت به مردم معرفی شود + خبرگزاری مهر


به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی عصر سه شنبه در دیدار با اعضای بنیاد مهدویت استان گلستان اظهار کرد: مطالبی که توسط مربیان مهدویت در استان گلستان به دانش آموزان و دانشجویان درس داده می شود باید مطابق با نیاز این افراد باشد، این مربیان باید تلاش کنند حضرت مهدی (عج) را به عنوان افق آینده جهان و بشریت به مردم معرفی کنند و نگاه ها را به این سمت سوق دهند.

وی افزود: از حضرت مهدی (عج) به عنوان افضل ائمه یاد شده است و مسئولیت سنگینی که در دوران غیبت بر دوش ایشان گذاشته شده تاکنون برعهده هیچ یک از انبیا نبوده است.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه باید شخصیت والای حضرت مهدی (عج) به نسل جوان معرفی شود، اظهار کرد: در دانشگاه ها باید در رابطه با شخصیت حضرت مهدی با دقت بیشتری صحبت شود و فردی در این زمینه به صحبت بپردازد که نسبت به مسائل مربوط به مهدویت آگاهی کامل داشته باشد و پاسخگوی شبهات باشد.

وی ادامه داد: موضوع آینده جهان موضوعی است که دانشمندان و فلاسفه غرب روی آن اظهار نظر می کنند و آمریکا را قدرت آینده آخرالزمان معرفی می کنند، نظریه ای که دقیقا مقابل نظریه ما قرار دارد از این رو موضوع مهدویت موضوع حساسی است و می طلبد با دقت و حساسیت ویژه ای روی آن بحث شود.


پایگاه خبری ادراک نیوز

حضرت مهدی (عج) به عنوان آینده بشریت به مردم معرفی شود
حضرت مهدی (عج) به عنوان آینده بشریت به مردم معرفی شود

دوباره بررسی کنید.

بررسی ادعای روحانی: آیا اروپا پشت سر ایران است؟

بررسی ادعای روحانی: آیا اروپا پشت سر ایران است؟ بررسی ادعای روحانی: آیا اروپا پشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *