خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » اخبار » بهره گیری از بانوان در حوزه های مدیریتی استان مرکزی مدنظر است + خبرگزاری مهر

بهره گیری از بانوان در حوزه های مدیریتی استان مرکزی مدنظر است + خبرگزاری مهر


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از استانداری مرکزی، فتح الله حقیقی در جلسه بررسی پست های مدیریتی دستگاه های اجرایی استان در راستای افزایش ۳۰درصدی پست های مدیریتی زنان، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت بانوان در پست های مدیریتی رویکرد دولت است و تیم مدیریتی استان مرکزی به تحقق این مهم و برجسته شدن نقش زنان در امور تاکید دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: اقدامات مطلوبی با توجه به ظرفیت دستگاه ها به منظور حضور و مشارکت بانوان توانمند در عرصه‌های مختلف مدیریتی استان و فرمانداری‌ ها در ارتباط با تحقق افزایش ۳۰ درصدی پست‌های مدیریتی بانوان انجام شده که در همایشی بانوان منصوب شده در پست های مدیریتی معرفی خواهند شد.  

حقیقی با اشاره به اینکه بانوان باتوجه به توانمندی هایشان باید در جایگاه مناسب قرار گیرند، اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت بانوان فعال و متخصص در پست ها مدیریتی به روند رو به رشد استان کمک شایانی خواهد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه از ظرفیت بانوان در فرمانداری ها استفاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: راهبرد ما برانگیخته شدن انگیزه ها و دیده شدن ظرفیت و توانمندی های بانوان در دستگاه های اجرایی استان است.


پایگاه خبری ادراک نیوز

بهره گیری از بانوان در حوزه های مدیریتی استان مرکزی مدنظر است
بهره گیری از بانوان در حوزه های مدیریتی استان مرکزی مدنظر است

دوباره بررسی کنید.

توزیع سبد غذایی بنیاد علوی میان مادران باردار ایرانشهری + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

…ادامه خبر چاپ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *