Warning: Division by zero in /home/clixsoft/news.clixsoft.ir/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/class-wpseo-image-utils.php on line 223
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » اخبار » باید با هوشیاری اجازه نفوذ به دشمن را ندهیم + خبرگزاری مهر

باید با هوشیاری اجازه نفوذ به دشمن را ندهیم + خبرگزاری مهر


به گزارش خبرنگارمهر، علیرضا رشیدیان سه شنبه شب در جمع اعضای شورای فرماندهی قرارگاه امام رضا (ع) نیروی انتظامی خراسان رضوی اظهارکرد:امروز تحرکات دشمن در دو بعد متمرکز است نخست آنکه مردم خدا را فراموش کنند و از سویی خود را در ضعف دیده و خوداتکایی را به نسیان برند حال آنکه ما معتقدیم خداوند برای ما کفایت می کند و ما می توانیم. 

وی افزود:خداوند این قدرت را در ما به ودیعه نهاده و با خودباوری و خداباوری می توانیم بر مشکلاتی که بر اثر این تکانه ها ایجاد شده فایق آییم. در این میان باید تا رسیدن به نقطه ثبات با اتکا به خدا و همراهی و همنوایی و یکپارچکی بر مشکلات غلبه کنیم.

استاندار خراسان رضوی گفت: امروز دشمن می کوشد در کنار تهدیدات تروریستی و توطئه های گذشته خود با تحریم اقتصادی و جنگ روانی  اقتدار و انسجام این نظام و ملت را بشکند و از این رو باید همه بخش های جامعه و مردم و بیش از آن نیروی های نظامی و امنیتی و انتظامی هوشیاری خود را افزایش داده و هیچ فرصتی را برای نفوذ به دشمن ندهیم.

وی افزود:  آنان همچون تمام ۴۰ سال گذشته از دوران دفاع مقدس تا هنگام پذیرش قطعنامه ۵۹۸ ، رحلت امام (ره) و غیره دایم تلاش کردند این نظام را درهم بکشنند اما هر بار عاشورا و معنویت و درسهای و ارزش های والای آن بر انسجام این ملت و اقتدار این نظام افزوده است.

رشیدیان بیان کرد:امسال هم این شرایط وجود دارد با این تفاوت که در کنار همه این اقدامات و تشدید فعالیت گروه های تروریستی شرق و غرب تلاش می کند از درون بر اختلافات و مسائل دامن زده و  مردم را در مقابل هم قرار دهد که باید هوشیار باشیم.


پایگاه خبری ادراک نیوز

باید با هوشیاری اجازه نفوذ به دشمن را ندهیم
باید با هوشیاری اجازه نفوذ به دشمن را ندهیم

دوباره بررسی کنید.

۱۴۱ فقره اسناد املاک علوی به مردم بخش فیروز استان اردبیل اهدا شد + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

…ادامه خبر چاپ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *