خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » خبرگزاری ها » اخبار خبرگزاری ایسنا » امسال در راهپیمایی 22 بهمن شاهد حضور گسترده‌تر مردم خواهیم بود + خبرگزاری ایسنا

امسال در راهپیمایی 22 بهمن شاهد حضور گسترده‌تر مردم خواهیم بود + خبرگزاری ایسنا

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی، در مراسم 22 بهمن امسال شاهد حضور منسجم‌تر و گسترده‌تر مردم خواهیم بود تا جواب محکمی به آنها بدهند.

به گزارش ایسنا، سرلشگر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران صبح یکشنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه جلوه‌های تحول دانشگاه جامع امام حسین (ع) در جمع خبرنگاران با اشاره به پشتیبانی علمی دانشگاه امام حسین (ع) از مجموعه سپاه پاسداران اظهار کرد: سپاه براساس قانون اساسی حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است. با توجه به اینکه انقلاب اسلامی پویا و در حال پیشرفت است، دوستان و دشمنان زیادی دارد و ضرورت ایجاب می‌کند که همه دستگاه‌هایی که می‌خواهند خود را با انقلاب اسلامی پیش ببرند باید ویژگی پویایی و به روزشوندگی را داشته باشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران به عنوان حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، مجموعه‌ای است که بدون تردید نمی‌تواند بدون کار تحقیقات علمی کار خود را پیش ببرد در این زمینه دانشگاه امام حسین (ع)، نقش دانشگاه سازمانی و پشتیبان سپاه را ایفا می‌کند.

جعفری با تاکید بر اینکه دانشگاه امام حسین (ع) نیز باید دائم در حال تحول باشد، اظهار کرد: چند سالی است که در این دانشگاه حرکت به سمت جلو آغاز شده است. امیدواریم این حرکت هرچه سریع‌تر طی شود تا با قرار گرفتن در ریل تحولی دانشگاه بتواند نقش پشتیبانی خود از سپاه را ایفا کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر خاطرنشان کرد: احساس می‌کنم با توجه به دشمنی دشمنان انقلاب به ویژه توطئه‌ها و ناامنی‌ها و اغتشاشاتی که اخیرا ایجاد شد و مردم نیز پاسخ آنها را دادند،  22 بهمن امسال شاهد حضور پرشورتر مردم باشیم. با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که دشمن انجام داده است، امسال شاهد خواهیم بود که مردم حضورمنسجم‌تر، گسترده‌تر و باشکوه‌تری نسبت به سال‌های گذشته خواهند داشت تا جواب محکمی به دشمنان و مخالفان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی بدهند.

انتهای پیام

پایگاه خبری آموزشی ادراک نیوز

امسال در راهپیمایی 22 بهمن شاهد حضور گسترده‌تر مردم خواهیم بود
امسال در راهپیمایی 22 بهمن شاهد حضور گسترده‌تر مردم خواهیم بود
پایگاه خبری ادراک

دوباره بررسی کنید.

متن دستور دادستان کل کشور برای عدم ممانعت از کار شرکت‌های اینترنتی حمل و نقل مسافر + ایسنا

متن دستور دادستان کل کشور برای عدم ممانعت از کار شرکت‌های اینترنتی حمل و نقل …

نمازی: شخصیت‌های نظام راضی به این همه مسائل حفاظتی نیستند + ایسنا

نمازی: شخصیت‌های نظام راضی به این همه مسائل حفاظتی نیستند مشاهده منبع خبر

قدوس: بازی اول همیشه سخت است + ایسنا

قدوس: بازی اول همیشه سخت است مشاهده منبع خبر

رونمایی از نمایشگر ۸۸ اینچی OLED 8K با اسپیکر داخلی + ایسنا

رونمایی از نمایشگر ۸۸ اینچی OLED 8K با اسپیکر داخلی مشاهده منبع خبر

تنفر از ادبیات از کجا می‌آید؟ + ایسنا

تنفر از ادبیات از کجا می‌آید؟ مشاهده منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *