خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » اخبار » ادارات سمنان در برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی همراه باشند + خبرگزاری مهر

ادارات سمنان در برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی همراه باشند + خبرگزاری مهر


به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس دانایی صبح شنبه در انجمن کتابخانه‌های عمومی سمنان با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در محل این اداره کل، ضمن بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید از ظرفیت‌های موجود برای معرفی جشنواره کتاب‌خوانی رضوی استفاده کنند، تأکید کرد: باید از ظرفیت ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در برگزاری این رویداد فرهنگی مهم، استفاده کرد.

وی با اشاره به این مطلب که همه دستگاه‌های اجرایی باید برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی از ظرفیت‌ها استفاده کنند، گفت: جشنواره کتاب‌خوانی رضوی یک رخداد مهم فرهنگی است که می‌تواند ترویج فرهنگ مطالعه را به دنبال داشته باشد.

ضرورت ترویج فرهنگ مطالعه

فرماندار سمنان ضمن بیان اینکه افزایش دانش و آگاهی مردم موجب پیشرفت جامعه می‌شود، بیان داشت: ترویج فرهنگ مطالعه موجب تحقق این مهم است.

دانایی برگزاری جشنواره، جلسات نقد و معرفی کتاب را در توسعه کتاب و کتاب‌خوانی مهم خواند و افزود: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در محیط کتابخانه موجب جذب مخاطبان می‌شود.

وی در دیگر بخش سخنان خود، با تأکید بااینکه روستای خیرآباد یکی از بزرگترین روستاهای شهرستان سمنان است، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک کلنگ احداث کتابخانه عمومی در این روستا به زمین زده شود.


پایگاه خبری ادراک نیوز

ادارات سمنان در برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی همراه باشند
ادارات سمنان در برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی همراه باشند

دوباره بررسی کنید.

کتاب‌های پژوهشکده تاریخ معاصر وارد کیش، کرمان و کرمانشاه می‌شود + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

…ادامه خبر چاپ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *