خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه » اخبار » اجتماع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در ورامین برگزار می شود + خبرگزاری مهر

اجتماع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در ورامین برگزار می شود + خبرگزاری مهر


به گزارش خبرنگار مهر، سرگرد سعید تاجیک پیش از ظهر شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی ایران که یک انقلاب الهی و مردمی است به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر نمی‌توانند از طریق مرزهای زمینی، اقتصادی و سیاسی به ملت ایران ضربه بزنند و درصدد ضربه زدن به باورها و اعتقادات دینی و مذهبی افراد هستند.

وی با بیان اینکه بی‌حجابی یک نوع دام است که توسط دشمنان برای نسل جوان ما گسترده شده است، افزود: کاهش میزان مفاسد اجتماعی، حفظ ارزش‌های انسانی، مصونیت زنان در جامعه، تقویت بنیان‌های خانواده و اعتلای جایگاه و منزلت زن در جامعه از جمله آثار حجاب و عفاف است.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین با بیان اینکه بحث حجاب در جامعه کم رنگ شده است، ادامه داد: متأسفانه امروزه با رواج فضای مجازی پرده در بسیاری از مسائل اجتماعی فرو ریخته و تهاجم فرهنگی دشمن توانسته برخی از جامعه زنان و دختران را تحت تأثیر قرار دهد.

وی افزود: متأسفانه فضای مجازی و ماهواره و ابزارهای دشمن بر روی برخی خانواده ها تأثیر گذاشته است و وظیفه ما جلوگیری از فرو ریختن موضوع مهم عفاف و حجاب در خانواده می باشد و لازم است با اتخاذ برنامه های نوین و ابتکار بتوانیم در این مهم گام های مثبتی برداریم.

تاجیک با بیان اینکه سپاه ورامین برنامه های مختلف را در سطح شهرستان توسط حوزه های مقاومت بسیج وپایگاه بسیج علیه جنگ نرم برگزار می کند گفت: این برنامه ها به مناسبت هفته عفاف و حجاب پیش‌بینی شده و توسط حوزه های مقاومت وپایگاه بسیج خواهران به منظور تبیین جایگاه حجاب و عفاف انجام خواهد گرفت.

وی همچنین از برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب به نام «حریم ریحانه» در ورامین خبر داد و بیان داشت: این نمایشگاه به مدت یک هفته برقرارمی باشد و برنامه خاص سطح شهرستان، برگزاری اجتماع بزرگ مردمی «حافظان حریم خانواده» است که  در روز یکشنبه ساعت۱۸:۳۰ تاریخ ۲۴ تیرماه در میدان امام خمینی(ره) برپا خواهد شد و گفتنی است که شرکت دراین مراسم برای عموم آزاد است.


پایگاه خبری ادراک نیوز

اجتماع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در ورامین برگزار می شود
اجتماع بزرگ «حافظان حریم خانواده» در ورامین برگزار می شود

دوباره بررسی کنید.

کتاب‌های پژوهشکده تاریخ معاصر وارد کیش، کرمان و کرمانشاه می‌شود + بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

…ادامه خبر چاپ صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *